Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
 
HAKET ET IZGARA – Yalova Steakhouse – “Etin Merkezi, Sağlıklı ve Helal”

Yalova’nın en seçkin ve ender et restoranlarından önde gelen Haket Et Izgara Steakhouse, kaliteli ürün menüsü, nezih ve ferah mekanımız, usta kadromuzla sizlere hizmet vermekteyiz.

Kaliteyi ve lezzeti en uygun fiyatlarla sizlere ulaştırıyoruz. Sade bir steakhouse olmanın dışına zengin menüsüyle sizleri ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz.

Hizmet Kalitemiz
  • Sağlıklı ve Helal Kesim
  • Hijyenik ve Ferah Mekan
  • Güler Yüzlü Hizmet Anlayışı
  • Hızlı ve Kaliteli Servis
  • Temassız Teslimat 

Haket Et Izgara Restoranımız Hijyenik ve ferah bir ortamda, COVİD-19 tüm şartlarına uygun hizmet vermeye devam ediyor.

Nasıl Çalışıyoruz?
 
Haket Et Izgara Yalova Steakhouse Müşteri Memnuniyeti

Yalovada gerçek anlamda bir steakhouse’a ihtiyacı olduğu düşüncesinden yola çıkan Haket Et Izgara Restoran Dere Mahallesi Türkan Saylan Sokak No: 60/A adresinde nezih bir mekanda siz muhterem et severleri ağırlamaktadır. Haket Et Izgara Steakhouse pahalı et restoranlarının aksine çok daha ekonomik ve çok daha kaliteli bir mekan. Siz muhterem misafirlerimiz burada sadece hak ettiği lezzete ulaşsın istiyoruz. Haket Et Izgara Restoranımız çoğunlukla et ızgara çeşitleri bulunacak. Aynı zamanda servisimizde sadece taze patates kızartması ve salata ikram etmekteyiz. Sabahları kahvaltı türü günlük 3 çeşit çorbalarımız, sigara böreğimiz lezzet severlere sunulmaktadır.

Haket Et Izgara Kaliteli Ürünler Sunar;

Etlerimiz hem doğal, hem sağlıklı ve helal kesimdir, islami kurallara uygun kesilmiştir. Kalite standartlarına uygundur.

Eğer sizde ete doyamıyorum diyorsanız, Haket Et Izgaranın tadına mutlaka bakmalısınız, Doyumsuz, damakta eşsiz lezzet bırakan et ızgaralarımızı tatmaya davet ediyoruz. Etlerimiz hem doğal hem çok taze. Etin yanı sıra kendi yaptığımız köfte, dana şaşlık ve özel marine et ürünlerimiz ister kiloyla isterseniz porsiyon olarak satışa sunulmaktadır. Öte yandan Dry, Kuzu Kaski çeşitlerimiz de bulunmaktadır.

T-Bone Steak, Dallas Steak, New York Steak gibi… Urfa Burger’imiz ise özel. Köftesini sırf etinden yapıyoruz, ekmeğini günlük taze temin ediyoruz. Restoranımızda ikram ettiğimiz ürünlerin çoğunu kendimiz hazırlıyoruz.

Zengin Menümüze Buradan Ulaşabilirsiniz

Whatsapp
HAKET Danışma Hattı
HAKET Danışma Hattı
Merhaba HAKET'e Hoşgeldiniz 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?